Сьогодні представляємо Вашій увазі другу частину художніх світлин від фотомайстра Володимира Посного.
Виконані з любов`ю до рідного краю, дозволяють зупинити мить і по справжньому порадіти з надзвичайної природної краси, котра є щоденно поруч з нами на просторах Новоархангельщини.
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_34.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_35.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_36.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_37.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_38.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_39.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_40.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_41.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_42.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_51.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_52.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_61.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_62.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_71.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_72.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_79.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_80.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_81.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_82.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_83.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_84.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_85.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_86.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_88.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_89.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_87.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_90.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_91.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_92.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_93.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_94.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_95.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Володимир-Посний_96.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Раніше ми публікували першу частину фотографій від автора з Новоархангельська Володимира Посного та писали про те, як не варто лікуватись вдома, аби не погіршити власний стан під час складної епідемічної ситуації з поширенням COVID-19 на території Новоархангельщини в Кіровоградській області.