Голову Новоархангельської об’єднаної територіальної громади Юрія Павловича Шамановського звинувачують у черговому використанні бюджетних коштів ОТГ на особисті потреби.
Про це, в спільноті “Влада Новоархангельщини“, повідомляє колишній керівник Новоархангельської РДА Олександр Маличенко.
На стіл до прокурора попав лист із інформацією про те, що Новоархангельський селищний голова Шамановський Ю.П. нещодавно взяв у одному з магазинів будівельних товарів – обігрівач УФО та зварювальний апарат для домашнього вжитку, а рахунок на 10 ТИС.ГРН., розпорядився виписати на КП “Новоархангельське ЖКХ”.
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2022/02/273146304_4567049500084555_2850465227872523289_n.jpg?resize=318%2C563&ssl=1)
Відповідно до бюджету громади за 2021 рік – на КП “Новоархангельське ЖКХ” було передбачено 6,5 МЛН.ГРН. Селищний голова відзвітував, що комунальному підприємству перераховано 5,3 МЛН.ГРН., які були використані на проведення освітлення, паливо-мастильні матеріали, заміну насосів, нові водопроводні труби та інші роботи. А за інформацією працівників підприємства – фактично використано було лише 1,7 МЛН.ГРН. А інші кошти не відомо на що, оскільки ніхто не бачив відповідних матеріалів та документів на них. Тому, правоохоронні органи мають встановити фактично цільове використання 3,5 МЛН.ГРН. А саме відповідність документів – закупленим матеріалам та фактично проведеним роботам!
– наголошує автор.
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2022/02/2731618_n.jpg?resize=426%2C545&ssl=1)
“Влада Новоархангельщини”