Сьогодні представляємо Вашій увазі талановиті картини від майстрині Олени Кутецької .
Частина перша
Кутецька Олена Олександрівна
Народилася 15 березня 1996 року в Овідіопольському районі на Одещині. У 2001 році пішла до першого класу загальноосвітньої школи мальовничого села Скалева, що на Кіровоградщині. З дитинства любила малювати, захоплювалась творами народних майстрів в жанрі декоративно-прикладного мистецтва, тож відвідувала гуртки з образотворчого мистецтва і кераміки. За період навчання в школі брала активну участь в районних, обласних, всеукраїнських конкурсах. У 2010 році після здобуття неповної середньої освіти продовжила навчання в Уманському професійному аграрному ліцеї за професією «Кравець, закрійник». З 2014 року -студентка Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини (мистецький факультет). Брала участь в конкурсі студентських творчих робіт «Шевченко у моєму серці», в якому зайняла 3 місце. У 2018 році перемогла в конкурсі творчих робіт в рамках комунікаційної кампанії з підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві « Віднайти повагу», ініційовану МЦПД за підтримки ПРООН в Україні. З 2017 року – член Спілки майстрів народного мистецтва. Брала участь у виставці «Мистецькі традиції «Дивосвіту» (2017 р. ), « Створюю тематичні витинанки «Народні свята і традиції», «Символи нашого народу». Після отримання диплома бакалавра (2018 р.) працюю керівником гуртка у Скалівському НВК «ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ», продовжуючи навчання в магістратурі УДПУ. За період роботи учні неодноразово перемагали у всеукраїнських та обласних конкурсах. Подобається працювати і з природнім матеріалом (створюю флористичні картини та об’ємні композиції) та глиною (виготовляю магніти, кулони, свистунці, мініатюрні скульптури), люблю працювати в техніках графіки та пастелі.
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Білі-трояндиполотноолія.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Бджілки-трудівничкивитинанка.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Берег-р.Синюхипапірпастель.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C472&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Берегинявитинанка.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Берегинягобеленручне-ткання.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Березовий-гайпапірпастель.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Білі-лілеїполотноолія.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Білі-трояндисклоолія.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C1005&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Вечорієпапіргуаш.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Восениполотно-на-картоні.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Літечкополотно-на-картоні.Кутецька-олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Мореполотноолія.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Навесніпапіргуаш.Кутецька-Олена.jpg?resize=640%2C358&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Навесніполотноолія.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C554&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-Веснянийпапіракварель.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-з-виноградомпапірпастель.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C498&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-з-горобиноюпапіракварель.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C958&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-з-соняхамипапіргуаш.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-з-фізалісомпапіргуаш.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/novoarh.online/wp-content/uploads/2020/10/Натюрморт-Морськийкартонолія.Кутецька-Олена-1.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
Продовження згодом.
Також, Ви можете переглянути роботи сестрички і матусі пані Олени.